Информационный центр «Все Решено»->Готовые работы->Контрольная->Прочее->Индивидуальная работа — «Журналістське розслідування київської секти Сандея Аделаджи»

Индивидуальная работа — «Журналістське розслідування київської секти Сандея Аделаджи»

Вид работы: Индивидуальная работа

Дисциплина:Журналистские расследования

Тема: Журналістське розслідування київської секти Сандея Аделаджи

(Журналистское расследование киевской секты Сандея Аделаджи)

Объем: 4 стр

Год сдачи работы: 2011

Язык выполнения: украинский

 

Фрагмент работы 

Сумнозвісний чорношкірий "пастор" Сандей Аделаджа і його секта "Слово віри" вже давно заручилися підтримкою впливових політиків і, здається, надовго пустили своє коріння в Україні. Щоб перевірити численні чутки про цю організацію я вирішила на деякий час стати сектанткою.

Для більшого ефекту я звернулася  в реабілітаційний центр при "Посольстві Божому" (осучаснена назва підприємства), представившись алкоголіком.

Коротко про "технологію відновлення". Курс реабілітації має на увазі таке групове лікування-зомбування хлопців і дівчат. Старанно роблячи вигляд, що вислухала мої проблеми, лідер групи - Юля - тут же почала промивати мої одурманені мізки.  Невідомо як далеко у своїх виявленнях зайшла б Юля наставляючи мене на шлях істинний, якби інтимний момент розмови не урвався справою більш насущною - збором грошових коштів. Чи як це звуть тут - "сіянням грошей Богові". Мені пояснили, як новачку, що це своєрідна жертва. Довелося жертвувати.

Під кінець зустрічі мене охрестили "святим Духом". Після цього усі взялися за руки і дуже голосно почали видавати дивні звуки. Момент нагадував сцену з містичного фільму, коли в людину вселявся нечистий і починав віщати вустами жертви. Огидне видовище. Коли ми боязко попросили розтлумачити сенс цього шапіто, усе виявилося до смішного простим і приземленим. З'ясувалося, що сектанти всього лише. говорять на інших ангельських мовах. Причому у кожної людини виробляється свій, незрозумілий іншим, "діалект". Пікантність ситуації полягала в тому, що при усьому цьому "Вавілоні" присутні в трансі повторювали одні і ті ж звуки : "ши-да-ри-да-дай". Напевно, промайнуло в голові, це якесь старовинне заклинання на арамійській мові? Лідер групи завірила, що незабаром набуду такого "дару мови" і я.

 

 

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Диплом — «Інноваційні підходи в організації слухання музик на уроках в ЗОШ (на прикладі уроків музичного мистецтва у 7 класі ЗОШ)»
Курсовая — «Лизинг воздушных судов в управленческих решениях»
Диплом — «Специфіка новиннєвої політики державного телеканалу на сучасному етапі»

Заказать контрольную