Контрольная работа — «Кейс «Робін Гуд»»

Вид работы: Контрольная работа

Дисциплина: менеджмент организации

Тема: Кейс «Робін Гуд»

(Кейс «Робин Гуд»)

Объем: 9 стр

Год сдачи работы: 2010

Язык выполнения: украинский

 

Содержание

Кейс

Розв’язання

Список використаних джерел

 

Фрагмент работы

Минав другий рік повстання проти Ноттінгемського шерифа. Була весна. Робін Гуд вирішив прогулятися в Шервудському лісі. Він ішов і обмірковував свій успіх, стан своїх сил, недавні дії  шерифа та можливості, що повставали перед ним.

Повстання проти шерифа розпочалося з особистого протистояння, зародившись з конфлікту між Робіном і шерифом з його адміністрацією. Однак, виступивши проти шерифа один на один, Робін навряд чи міг досягти успіху. Саме тому він почав шукати спільників, людей скривджених та з загостреним відчуттям несправедливості. Пізніше він почав приймати всіх, хто до нього приєднувався, ставлячи при цьому лише кілька питань та вимагаючи лише одного – бажання служити. Сила, як він був впевнений, полягає в кількості.

Перший рік минув під знаком перетворення групи людей у дисципліновану команду, яку об’єднувало вороже ставлення до шерифа та бажання жити поза законом. Команда була організована дуже просто. Робін мав усю владу, приймаючи всі важливі рішення. Окремі повноваження він делегував своїм лейтенантам.

Вілл Скарлет відповідав за розвідку. Його основним завданням було перетворитися на тінь шерифа та його людей з тим, щоб випереджати кожний їх наступний крок. Він також збирав інформацію про пересування багатих купців і збирачів податків. Маленький Джон повинен був підтримувати дисципліну серед повстанців і забезпечувати відповідність навиків людей вимогам їх професій. Шерлок відповідав за фінанси. Він конвертував здобич у гроші, ділив її між співучасниками та знаходив надійні місця для переховування спільних коштів, що залишалися. І, нарешті, Мук, син Міллера, мав надзвичайно складне завдання – забезпечувати всім необхідним постійно зростаючу команду «лісових жителів».

Збільшення команди завжди задовольняло Робіна, але водночас було і причиною його стурбованості. Слава про його «лісових жителів» швидко поширювалась, нові рекрути вливалися в організацію з усіх куточків Англії. У міру зростання команди їх маленьке лісове сховище перетворювалося на великий військовий табір. Між рейдами люди байдикували, граючи в ігри та нічого не роблячи. Моральний дух підупадав, все важче було підтримувати дисципліну. «Чому?» – задавався питанням Робін і сам собі відповідав: «Я не знаю і половини людей, якими я зараз управляю».

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Курсовая — «Инновационный проект развития гостиницы»
Курсовая — «Менеджерский анализ организации» на примере гипотетического кафе «Весна»
Реферат — «Зарубіжний та вітчизняний досвід використання систем участі персоналу у прибутках»

Заказать контрольную