Доклад — «Прихована небезпека соціальних мереж»

Вид работы: доклад

Дисциплина: Педагогика

Тема: Прихована небезпека соціальних мереж

(Скрытая опасность социальных сетей)

Объем: 3 стр

Год сдачи работы: 2010

Язык выполнения: украинский

 

Фрагмент работы 

Таке явище сучасного Інтернету, як соціальні мережі, придбали безліч прихильників серед самих різних верств населення. Але при цьому мало хто з користувачів замислюється, що та або інша соціальна мережа - це не лише зручність і комфорт в спілкуванні, але і потенційне (а часто не лише потенційне, але і цілком реальне) джерело небезпеки.

Соціальною мережею називають деяке віртуальне співтовариство, що складається з людей з однаковими інтересами, схильностями, діяльністю або одним минулим (наприклад, дитинством, шкільними роками, навчанням в різних вищих учбових закладах, службою в армії і так далі).

Також окрім цього існують соціальні мережі не лише для пошуку людей по якихось інтересах, але і самих об'єктів цих інтересів - фільмів, музики, різних інтернет-ресурсів.

Соціальні мережі день від дня стають все популярніше, але чим вони популярніші - тим і небезпечніше.

Загрози можуть бути самими різними - від простої спам-реклами, яку ми часом виявляємо у своїй електронній поштовій скриньці, до витонченіших видів інтернет-шахрайства.

На мій погляд, можна виділити 5 основних небезпек, які існують в соціальних мережах, :

1. У соціальних мережах можна грати в ігри за допомогою додатків, які пропонують заробляти "голоси" (додатки від "Руформатора": це якщо оперувати термінологією соціальної мережі "ВКонтакті"). Але автори пропонуватимуть кредити для самої гри, які можна купити онлайн або списати коштм з кредитної карти користувача. Останнє особливо заохочується, безпосередньо або за допомогою PayPal, щоб отримати суттєву перевагу у ігровому світі. Часто це може закінчитися тим, що користувач сплачує більше грошей, ніж коштує така гра взагалі.

Ніколи не варто приймати пропозицій зіграти в гру за реальні гроші, і завжди необхідно пам'ятати, що такі ігри призначені передусім для того, щоб творці заробляли на них. За можливістю слід уникати пропозицій про купівлю ігрових кредитів, якщо для цього вимагається щось купити або на щось підписатися, особливо якщо умови прописані дрібним шрифтом.

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Курсовая — «Творчі здібності та їх розвиток у підлітковому віці»
Реферат — «Характеристика стресостійкості у складних ситуаціях»
Курсовая — «Формування в учнів молодших класів ключових знань за програмою «Музика»»

Заказать контрольную