Информационный центр «Все Решено»->Готовые работы->Контрольная->Право->Контрольная работа — «Порядок і строки застосування дисциплінарних стягнень. Права неповнолітніх у трудових відносинах»

Контрольная работа — «Порядок і строки застосування дисциплінарних стягнень. Права неповнолітніх у трудових відносинах»

Вид работы: контрольная работа

Дисциплина: трудовое право Украины

Объем: 30 стр

Год сдачи работы: 2010

Язык выполнения: украинский

 

Содержание

1. Порядок і строки застосування дисциплінарних стягнень

2. Права неповнолітніх у трудових відносинах

3. Характеристика спеціального стажу та вислуги років

Практичні завдання

Завдання 1. Водій Київської лікарні швидкої допомоги Лаптєв був затриманий працівниками ДАІ за рулем власного автомобіля в нетверезому стані , в наслідок чого його було позбавлено права на управління транспортним засобом строком на 1 рік. Наступного дня Лаптєв був звільнений з роботи за п. 2 ст. 40 КЗпП з невідповідністю займаній посаді.

Лаптєв звернувся до суду і вимагав поновлення на роботі. У позивній заяві він пояснював, що затриманий він був працівником ДАІ у вихідний день за кермом власної автомашини, отже, трудової дисципліни він не порушував; адміністрація не погодила звільнення з профкомом, не запропонувала йому іншої роботи.

Як повинен вирішити справу суд?

Завдання 2. До юрисконсульта обласної ради профспілок надійшли листи від працівниці обласної бібліотеки Таранової, яка працює на копіювальній та розмножувальній машинах, та від працівника житлово-експлуатаційного управління Ізмайлова, який зайнятий на роботах по ремонту, фарбуванню, очистці від снігу і пилу дахів будівель. Заявники просили роз’яснити чи мають вони право на пільги та компенсації за роботу у важких та шкідливих умовах праці?

Підготуйте юридичну консультацію з посиланням на необхідні норми права.

Завдання 3. Підготуйте проект колективного договору підприємства. У проекті зазначте основні розділи договору; процедурні питання прийняття колективного договору, гарантії для представників, що братимуть  участь у підготовці колективного договору

Список використаних джерел та літератури

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Курсовая — «Договор аренды и его виды»
Курсовая — «Формування й розвиток визначення поняття злочину в історії кримінального права»
Реферат — «Корпоративне право Китаю»

Заказать контрольную