Информационный центр «Все Решено»->Готовые работы->Дипломная работа->Информационные системы и технологии->Дипломная работа — «Проектування системи обліку багажу в аеропортах»

Дипломная работа — «Проектування системи обліку багажу в аеропортах»

Вид работы: дипломная работа

Дисциплина: Інформаційні технології проектування

Тема: Проектування системи обліку багажу в аеропортах

(Проектирование системы учета багажа в аэропортах)

Объем: 47 стр + программа

Год сдачи работы: 2010

Язык выполнения: украинский

 

Содержание

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ПОСТАНОВКА ЗАВДАНЬ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ПРОЕКТУВАННЯ МОДУЛЯ "ОБЛІК БАГАЖУ В АЕРОПОРТАХ"

1.1 Змістовий опис і аналіз предметної області, структурних і функціональних особливостей  підприємства

1.2 Аналіз існуючої  та обґрунтування мети вирішення поставленої проблеми

1.3 Огляд і аналіз існуючих методів та засобів вирішення задач підсистеми "Облік багажу в аеропортах" з використанням сучасних підходів до проектування інформаційних систем за допомогою CASE засобу Sparx Systems Enterprise Architect

РОЗДІЛ 2. ПРОЕКТНІ ТА ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ

2.1 Визначення вимог та специфікацій проекту. Опис АРМ адміністратора середовища реалізації автоматизованого модуля  "Облік багажу в аеропортах"

2.2 Глосарій проекту

2.3 Опис додаткових специфікацій

2.4 Проектування системи

2.4.1 Створення моделі (діаграм) варіантів використання

2.4.2 Створення моделей (діаграм) послідовності

ВИСНОВКИ

ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ

 

Вступ 

Система обліку багажу в будь-якій системі транспортування пасажирів з багажем (або окремо багажу) є складової загальної системи керування рухом й забезпечення безпеки на транспорті. Для ефективного свого функціонування система обліку багажу передбачає наявність як мінімум трьох взаємопов’язаних підсистем: обліку багажу, контролю переміщення багажу і його сортування (завантаження/вивантаження).

В сучасних умовах світової терористичної небезпеки невірне відправлення багажу приводить не тільки до суттєвих збитків перевізників й пасажирів, втрат часу й авторитету компаній, які надають транспортні послуги, а є умовою прямої загрози безпеки руху, особливо безпеки авіаційних перельотів.

Завданням роботи є проектування сучасної системи обліку багажу в аеропортах з її удосконаленням (модернізацією) стосовно питань контролю за багажем і здійснення неможливості його крадіжок в приміщеннях аеропорту.

Актуальність автоматизації вирішення задач "Облік багажу в аеропортах" в тому, що за допомогою розробленої системи значно підвиситься надійність й скоротиться час на виконання всього ланцюга операцій з багажем, а саме: його реєстрації та оформлення, проведення догляду, сортування, завантаження й вивантаження на визначені рейси, видачі пасажирам. До теперішнього часу значна кількість операцій виконувалась вручну і займали багато часу, але основне завдання проектування підвищити ступінь автоматизації процесу обліку багажу. 

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Эссе — «Совершенствование системы управления группой компаний «А» на базе ИТ-решений»
Курсовая — «Моделювання проектів із використанням системи управління проектами Spider Project»
Курсовая работа — «Сортування методом підрахунку, що розподіляє»

Заказать дипломную работу