Информационный центр «Все Решено»->Готовые работы->Эссе->Менеджмент->Эссе — «Який мій ідеал лідера. Основні риси його особистості і способу управління»

Эссе — «Який мій ідеал лідера. Основні риси його особистості і способу управління»

Вид работы: эссе

Дисциплина: стратегічний менеджмент в системі органів державної влади

Тема: Який мій ідеал лідера. Основні риси його особистості і способу управління

Объем: 3 стр

Год сдачи работы: 2013

Язык выполнения: украинский

 

Фрагмент работы 

Проблема лідерства – одна з актуальних проблем українського суспільства. В Україні гостро не вистачає лідерів у повному сенсі цього слова. Чи то професійна, соціальна сфера, або щось більш своєрідне чи творче – скрізь потрібні лідери.  Лідерство – це не лише уміння повести за собою інших, а й вміння керувати власним життям.

“Експерти” з вивчення питання лідерства (як теоретики так і практики) досі дискутують з приводу питання: “лідерами народжуються” чи “лідерами стають”. Одні певні того, що людина вже народжується із задатками лідерства, так званою харизмою. Інші наполягають на тому, що за умови правильного поєднання освіти, підготовки та наявного досвіду лідера можна створити чи сформувати. Особисто моя думка з даного питання базується на тому, що не можливо бути лідером не маючи певних вроджених задатків, та при цьому однієї харизми замало, щоб повести за собою групу, команду, не кажучи вже про весь народ.  

Якими ж якостями повинен володіти сучасний лідер? Чи можна вивести формулу так званого “ідеального лідера” і чи існують такі у реальному житті?

Більшість дослідників питання особистісних лідерських  якостей виділяють наступні: комунікабельність, здатність індивіда адаптуватись до ситуації взаємодії, наполегливість та рішучість, стійкість до стресу, впевненість у собі, незалежність, готовність до комунікативної взаємодії та вчинку, відповідальність, надійність, дипломатичність, здатність домінувати, прагнення перемогти, організованість, винахідливість, креативність, практично-психологічний розум, психологічний такт та повага до інших.

Вищеперераховані лідерські якості є так званими універсальними якостями, вони стосуються статутної ролі будь-якого керівника.

Також виділяють і специфічні якості особистості – це ті, що необхідні для успішної діяльності на конкретній посаді.

Звичайно людина, що обіймає високу відповідальну посаду повинна володіти певною сукупністю якостей, а також знань, умінь та навичок. 

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Курсовая — «Инновационный проект развития гостиницы»
Курсовая — «Менеджерский анализ организации» на примере гипотетического кафе «Весна»
Реферат — «Зарубіжний та вітчизняний досвід використання систем участі персоналу у прибутках»

Заказать эссе