Информационный центр «Все Решено»->Готовые работы->Реферат->Информационные системы и технологии->Реферат — «Функції соціальних мереж як чинник розвитку громадянського суспільства»

Реферат — «Функції соціальних мереж як чинник розвитку громадянського суспільства»

Вид работы: реферат

Дисциплина: інформаційні технології

Тема:  Функції соціальних мереж як чинник розвитку громадянського суспільства

(Функции социальных сетей как фактор развития гражданского общества)

Объем: 20 стр

Год сдачи работы: 2012

Язык выполнения: украинский

 

Содержание

ВСТУП

1. Соціальні Мережі – основні поняття

2. Громадянське суспільство і мережеві технології

3. Соціальні функції Інтернету

ВИСНОВКИ

Список використаної літератури

 

Вступ 

Кожен з нас фактично не уявляє свого життя без Інтернету, мобільного телефону, комп'ютера. Останнім часом до цього переліку додалися ще й соціальні мережі. Чому ж настільки важливі соціальні мережі в нашому житті? Відповідь досить проста і очевидна – під час розвитку новітніх технологій та надмірної зайнятості саме вони дозволяють заповнити порожнечу самотності і надати простір для спілкування з друзями, знайомими, колегами, навіть незнайомими людьми.

Позитивний вплив соціальних мереж просто неможливо переоцінити, адже саме завдяки їм можна не тільки налагодити комунікацію, а й створити умови для розвитку бізнесу, безкоштовно скачати музику, фільми і обмінятися ними з друзями.

Серед мережевих ресурсів все більшу роль мають он-лайнові соціальні мережі, що крім виконання функцій підтримки спілкування, обміну інформацією і отримання її користувачами в останній час все частіше стають об’єктами і засобами інформаційного управління і ареною інформаційного противостояння.  Ми часто навіть не помічаємо на собі вплив соціальної мережі, яка насправді затягує нас у віртуальний світ, змушуючи сидіти в Інтернеті мало не цілими днями. Тому тут слід пам'ятати про обережність, щоб не потрапити у віртуальну залежність. Часто спілкування з друзями в мережі витісняє реальне спілкування, що в свою чергу дуже небезпечно.

Говорячи про позитивний вплив соціальних мереж, варто відзначити, що вони дозволяють нам відшукати давно забутих друзів, створювати групи по інтересах, тобто – соціалізуватися. Більше того, відвідування соціальних мереж стало незамінним елементом нашого повсякденного життя.

Крім того, соціальні мережі також включають нас у світ новин і щоденного інформаційного потоку. З їх допомогою ми не тільки в курсі подій, але й самі можемо створювати події, або навіть творити історію.

Більше того, знайомства в соціальній мережі можна використовувати на цілком благородну справу – наприклад, допомогти зібрати гроші на лікування важкохворої дитини, або просто не залишатися байдужими до «чужих» проблем. Тому головне завдання соціальної мережі – нагадати, що всі ми люди, які потребують спілкування, уваги, любові, а іноді і в допомозі!

 

СПИСОК ЛИТЕРАТУРЫ

1. Губанов Д.А., Новиков Д..А., Чхартишвили А.Г., Социальные сети: модели информационного влияния, управления и противоборства/ Под ред. чл.-корр. РАН Д.А. Новикова. – М.: Издательство физико-математической литературы, 2010. – 228 с.

2. Сазанов В.М. Социальные сети как новая общественная сфера.  Системный анализ и прогноз. – М.: Лаборатория СВМ, 2010. – 180 с..

3. Философия. Культурология. Вестник Нижнегородского университета им. Н.И. Лобачевского. Серия Социальные науки, 2011, № 1(21), с. 114-120.

4. http://www.snob.ru/profile/10615/print/35577

5. http://soclines.biz/news/article08022013soializacia.html

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Эссе — «Совершенствование системы управления группой компаний «А» на базе ИТ-решений»
Курсовая — «Моделювання проектів із використанням системи управління проектами Spider Project»
Курсовая работа — «Сортування методом підрахунку, що розподіляє»

Заказать реферат