Информационный центр «Все Решено»->Готовые работы->Реферат->Маркетинг и реклама->Реферат — «Планування рекламної роботи в торгівлі»

Реферат — «Планування рекламної роботи в торгівлі»

Вид работы: реферат

Дисциплина: маркетинг

Тема: Планування рекламної роботи в торгівлі

(Планирование рекламной работы в торговле)

Объем: 17 стр

Год сдачи работы: 2010

Язык выполнения: украинский

 

Содержание

ВСТУП

1. Сутність та види реклами

2. Планування рекламної роботи  в торгівлі

3. Ефективність реклами в торгівлі

ВИСНОВКИ

ЛІТЕРАТУРА

 

Вступ 

Реклама є складовою частиною торгової діяльності, тією частиною, в якій виявляється активна дія торгівлі як на виробництво, так і на споживання. Рекламна діяльність здійснюється планомірно на основі концепції єдиної торгової політики.

В рекламі, на жаль, застосовують переважно суб'єктивні і інтуїтивні методи. Це зв'язано з тим, що як і раніше існує проблема оцінки дієвості рекламних засобів. Тому суб'єктивний підхід до застосування рішень отримав в рекламі широке розповсюдження.

Як відомо, результатом творчої роботи в рекламі є нові ідеї, нові методи, нові виразні рекламні засоби. Передумовою успішної творчої роботи є накопичений практичний досвід. Тому велику роль грає вивчення вітчизняної і зарубіжної літератури по рекламі, знайомство з кращими зразками рекламних засобів, новинками товарів і т, п.

 

Также советуем посмотреть другие готовые работы:
Диплом — «Особистий продаж в системі маркетингових комунікацій на підприємстві ВАТ «Броварський завод будівельних конструкцій»»
Диплом — «Рекламна діяльність підприємства та шляхи її вдосконалення ТОВ ПП «ЗІП»»
Диплом — Шляхи вдосконалення маркетингової та рекламної діяльності РА «ЕВРО ВІНД»

Заказать реферат